Nový měřicí mikrofon s vysokou přesností

Před 25 lety byl představen velmi dobře známý, nejprodávanější univerzální mikrofon B&K 4189, který upevnil vedoucí pozici společnosti Brüel & Kjaer v oblasti výrobců měřicích mikrofonů. Tento produkt byl a stále je velmi úspěšný.

Protože Brüel & Kjaer udržuje krok s vývojem nových technologií, přišel čas, kdy uvádí na trh zcela nový, 1/2 palcový, předpolarizovaný mikrofon pro měření ve volném poli s označením 4966, který je postaven na zcela nové platformě.

Mikrofon 4966 je robustní a stabilní, určený pro akustická měření s velmi vysokou přesností. Je vyvinut a navržen pro měření, kde je vyžadována vysoká citlivost do 20kHz v celé šířce kmitočtového pásma a je optimalizován pro použití s ochranným krytem. Jako předpolarizovaný mikrofon je také vhodný pro použití s přístroji napájenými bateriemi, pro připojení k přístrojům s podporou CCLD a umožňuje práci v prostředí s vysokou vlhkostí. Mikrofon 4966 má stejné technické specifikace jako mikrofon 4189, což jej činí univerzálně použitelným ve většině úloh přesného akustického měření.

Se základním typem 4966 představujeme i verzi kombo - typové označení 4966-H-041 - což je protějšek stávajícího typu 4189-A-021. 4966-H-041 je mikrofon s předzesilovačem 1706, který má ještě nižší vnitřní šum než předzesilovač 2671 a provozní teplotní rozsah od -20°C do 125°C. Do budoucna tedy nebude nutno pořizovat speciální vysokoteplotní předzesilovač, protože ten bude již ve standardní konfiguraci.

 

Více informací na stránkách výrobce.

 

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace