Mobilní systém pro hluková měření

Noise Logger kit - systém pro měření hluku - nabízí nepřetržitý, nezávislý a bezobslužný provoz pro (krátkodobá i dlouhodobá) měření zvuku s přesnými a spolehlivými výsledky. S tímto systémem lze značně zvýšit efektivitu práce za současného významného snižování nákladů.

Měření hluku v reálném čase (často 24/7) je důležitou úlohou v řadě případů - stavební činnost, získání různých povolení, průzkumy, vyšetření stížností apod., pro zjištování dopadu na životní prostředí a obyvatelstvo.

Zařízení nabízí maximální mobilitu v podobě transportního kufru jehož srdcem je zvukoměr 2250 (třídy I). Pro maximální mobilitu je uvnitř rovněž stativ s venkovním mikrofonem, paměťovou karta, router s modemem pro on-line komunikaci a sběr dat, solární panel a akumulátor pro zajištění nepřetržitého neomezeného chodu (v zimním období minimálně 6 dní za snížených světelných podmínek). Zařízení je možno použít prakticky kdekoli (IP55).

 

Více informací včetně technické specifikace.

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace