SoundEar - hlukové monitory

SoundEar - hlukové monitory

Společnost SoundEar a její produkty pomáhá po celém světě snižovat hluk v řadě oblastí a odvětví. Díky více než dvacetiletým zkušenostem v oblasti monitorování hluku nabízí jedinečná řešení nejen pro měření hluku, ale hlavně pro vizualizace hluku. Produkty a řešení našly uplatnění v mnoha oborech, jako jsou:

  • hluk v pracovním prostředí
  • hluk v průmyslu
  • hluk v nemocnicích, ordinacích a dalších zdravotnických zařízeních
  • hluk ve školkách, školách a vzdělávacích institucích
  • hluk v kancelářích

Vytváření obecného povědomí o hluku a hlukových problémech je prvním krokem k provedení změn a SoundEar potvrzuje, že nejlepším způsobem, jak zvýšit povědomí o hluku, je jeho grafická vizualizace.

Nabídka produktů zahrnuje jak nejjednodušší monitorovací "uši", tak i sofistikovanější modely s možností vzdálené komunikace a rozšířenými možnostmi nastavení.

  • SoundEar Classic - jednoduchá varianta provedení hlukového monitoru, vhodná do škol, mateřských škol, poslucháren apod.

           

  • SoundEar 2 Series - pro zákazníky, kteří chtějí snižovat hluk. Řada hlukových monitorů s možnostmi konfigurace a použití externího mikrofonu. Nejčastější použití je podle provedení buď v nemocnicích, čekárnách a lekářských zařízeních obecně, ve školách, veřejných institucích, v plaveckých bazénech, fitness centrech, kancelářích nebo v pracovním prostředí - na stavbách, na výrobních linkách, v průmyslu atd.

           

  • SoundEar 3 Series - pro zákazníky, kteří chtějí kontrolovat hluk. Nejvyšší řada hlukových monitorů s možnostmi použití externího mikrofonu, řadou nastavení a schopností ukládat průběžně data, popř. se vzdálenou komunikací. K dispozici je i software pro správu stanic, správu a monitorování naměřených hodnot, export dat atd. Tato řada monitorů je určena pro použití v nemocnicích, v průmyslu, pro bezobslužná monitorování hluku staveb, hluku z dopravy na silnicích apod.

           

 

Kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme další informace. Hlukové monitory lze zakoupit online v našem eshopu www.hlukove-monitory.cz .

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace

Přejeme šťastné a klidné Vánoce a celý vánoční čas a v roce 2021 hlavně hodně zdraví a dobré nálady.