Laserové vibrometry

Laserové vibrometry

Bezdotyková měření vibrací založená na laserových vibrometrech nabízí některé jedinečné výhody ve srovnání s použitím tradičních, upevněných akcelerometrů. Tato zařízení lze s úspěchem používat v aplikacích, kde je použití akcelerometrů nevhodné či nemožné - měření malých a jemných konstrukcí, měření horkých povrchů, při měření nepřístupných částí měřeného objektu a rovněž v radioaktivním či "high-voltage" prostředí. V neposlední řadě jsou tato zařízení určená a používána v oblasti akustiky a elektroakustiky při vývoji a testování reproduktorů, sluchátek, profesionálních audio zařízení apod.

Laserové bezkontaktní snímače vibrací nabízí široký frekvenční rozsah, měření objektu do vzdálenosti až 5 metrů, vysokou přesnost a kvalitu měření, mobilitu a flexibilitu.

V nabídce máme různé typy laserových vibrometrů americké společnosti Optical Measurement Systems, která se již desítky let (MetroLaser) zabývá vývojem a výrobou těchto zařízení.

  • LaserPoint LP01 - jednobodový laserový vibrometr, který dodá výsledky během pár vteřin. Mobilní řešení určené i pro nejnáročnější aplikace.
  • LaserScan LS01 - skenovací laserový vibrometr je kompletní high-end a cenově zajímavé řešení pro automatické měření vibrací, strukturální analýzu, měření provozního tvaru kmitů, experimentální modální analýzu apod. Systém lze efektivně používat při vizualizacích pohybů testovaného objektu, zpracované během chvíle.

 

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace

Přejeme šťastné a klidné Vánoce a celý vánoční čas a v roce 2021 hlavně hodně zdraví a dobré nálady.