Vibrační systémy

Vibrační systémy

Ucelená řada vibračních systémů od nejmenších pro provozní i laboratorní využití (9N) až po výkonné systémy pro testování vzorků s hmotnostmi přes 6.000 Kg (289kN).

 

Užitečný rádce s výkladem celé řady pojmů v oblasti vibračních zkoušek je ke stažení zde.

Vibrační systémy LDS

Vibrační budiče s permanentním magnetem (9N - 489N) - s frekvenčním rozsahem až 13kHz jsou určeny pro úlohy modálního a strukturálního testování, vibrační testy elektroniky, komponent apod. Velmi často jsou používány v rámci vzdělávání nebo ve výzkumných a laboratorních centrech.

Vzduchem chlazené systémy (667N - 5.115N) - vibrační budiče vhodné pro testování menších a středních objektů, jako jsou automobilové komponenty, elektronika a díky skvělé příčné tuhosti jsou rovněž využívány pro kalibrace přístrojů.

Vzduchem chlazené systémy (8.9 kN - 80 kN) - tyto vibrační budiče jsou průmyslovým standardem pro automobilový a vojenský průmysl a pro testování elektroniky. Poskytují všestrannost a schopnosti požadované ve výzkumu a vývoji, stejně jako u životnostních zkoušek.

Vodou chlazené systémy (89 kN - 289 kN) - systémy těchto velikostí poskytují komplexní řešení pro dlouhodobé či jinak náročné vibrační zkoušky pro použití v automobilovém, leteckém nebo vojenském průmyslu, vývoji a produkci elektronických a elektrických strojů apod. Vibrační systémy pracují samostatně nebo v multi konfiguracích, které jsou vhodné pro testování produktů jako jsou satelity, rakety atd.

Řídicí systémy - pro ovládání a řízení vibračních systémů nabízíme špičková zařízení s mnoha možnostmi konfigurací od testů sinusovým nebo náhodným signálem, rázové zkoušky až po vyhledávání rezonancí či replikace naměřených dat.

Kluzné stoly a přípravky - pro vibrační systémy dodáváme širokou řadu kluzných vibračních stolů pro různá zatížení a různých rozměrů. Stejně tak nabízíme i dodávky headexpanderů (volných i vedených) a standardních nebo speciálně navržených vibračních přípravků a příslušenství pro vibrační testování.

 

VIBRAČNÍ SYSTÉM LDS V8750 - NOVINKA ROKU 2021

Vibrační systém LDS V8750 ve spojení s nejnovější generací zesilovačů X-PAK byl navržen tak, aby splňoval náročné specifikace pro rázové zkoušky ve standardních konfiguracích. Vzduchem chlazený systém zásadně snižuje celkové náklady a zároveň nabízí spolehlivý systém pro nejnáročnější aplikace. LDS V8750 je skvělou investicí do budoucnosti vibračního testování.

 

Více informací o LDS V8750

 

VZDUCHEM CHLAZENÝ VIBRAČNÍ SYSTÉM S VÝKONEM 80kN 

Vzduchem chlazený systém LDS V8900 (80kN) je zcela jedinečný vibrační systém, který vytvořil novou kategorii zařízení pro vibrační zkoušení a testování.

Více informací o LDS V8900

Modální budiče

Nabízíme řadu modálních budičů různých velikostí pro výzkum a vývoj dynamiky struktur, pro experimentální modální analýzu téměř všech mechanických struktur, modální testy SISO, MISO, SIMO a MIMO nebo detekce poškození struktur apod.

Budiče pro měření a kalibrace

Měřicí budiče jsou určeny zejména pro kalibrace akcelerometrů, vibrační testy malých objektů, měření mechanické impedance a mobility, vzdělávací a demonstrační úlohy apod.

 

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace

Přejeme šťastné a klidné Vánoce a celý vánoční čas a v roce 2021 hlavně hodně zdraví a dobré nálady.