Akustika a měření hluku

SoundEar - hlukové monitory

Intuitivní, jednoduché, snadno ovladatelné a přesné nástroje pro měření a hlavně vizualizaci hluku.

Akustická kamera

Akustická kamera - silný nástroj pro lokalizaci zdrojů hluku v reálném čase pro stacionární i nestacionární a přechodové děje, pro vyšetřování a zjišťování pohyblivých hlukových zdrojů. Akustická kamera je velmi přesný nástroj, který nabízí výsledky (akustický tlak, akustickou intenzitu, akustický výkon) prakticky ihned.

Zvukoměr 2245

Je libo jednodušší měření a analýza hluku? Máme řešení. Zvukoměr B&K 2245 míří přesně na Vaše potřeby. Je přizpůsoben Vašim konkrétním úkolům v oblasti měření hluku a umožní rychlejší, snadnější a bezproblémovou práci.

Ruční měřicí přístroje

Kompletní řada ručních měřicích přístrojů zahrnujících zvukoměry a ruční analyzátory pro měření hluku a zpracování dat od jednoduchých kontrolních měření, přes environmentální měření až po komplexní analýzy v reálném čase pro široká použití nejen ve stavební akustice, dlouhodobých monitorování a lokalizací zdrojů hluku; osobní expozimetry pro stanovení hlukových expozic v pracovním prostředí; ruční vibrometry pro technická měření a speciální pro měření vibrací působících na člověka.

Noise Guard - monitorování hluku

Noise Guard je unikátní řešení pro monitorování hluku. Základem systému je zvukoměr Brüel & Kjaer poskytující kontinuální periodická měření základních hlukových parametrů a výpočet environmentálních hlukových hodnot.

Predictor-LimA

Software Predictor-LimA je kompletním řešením pro všechny projekty, které se zabývají hlukovým mapováním v životním prostředí.

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace

Přejeme šťastné a klidné Vánoce a celý vánoční čas a v roce 2021 hlavně hodně zdraví a dobré nálady.