Ruční měřicí přístroje

Ruční měřicí přístroje

Nabízíme kompletní řadu ručních měřicích přístrojů zahrnujících zvukoměry a ruční analyzátory pro měření hluku a zpracování dat od jednoduchých kontrolních měření, přes environmentální měření až po komplexní analýzy v reálném čase pro široká použití nejen  ve stavební akustice, dlouhodobých monitorování a lokalizací zdrojů hluku; osobní expozimetry pro stanovení hlukových expozic v pracovním prostředí; ruční vibrometry pro technická měření a speciální pro měření vibrací působících na člověka.

Ruční měřicí přístroje - zvukoměry a vibrometry

Zvukoměry umožňují měřit s velkou přesností (všechny třídy I) a snadno analyzovat zaznamenaná data. Široká škála přístrojů umožňuje s jistotou vybrat vhodný typ pro jakoukoli úlohu. Naše přenosné zvukoměry jsou aplikační a konfigurovatelné, tzn. lze pořídit jen to, co potřebujete - v případě dalších požadavků lze v budoucnu přístroje rozšířit a přidat požadované funkčnosti. Nabízíme řadu konfigurací, včetně analýzy hluku v životního prostředí, stavební akustiky, mapování a lokalizace zdrojů hluku, hluku a ochrany zdraví při práci, apod., nicméně řada aplikací je již součástí základní konfigurace (frekvenční analýza, monitorování, tónové složky atd.).

Zvukoměry jsou úzce integrovány s naší softwarovou platformou Measurement Partner, takže ve spojení s příslušenstvím je k dispozici vše pro přesnou a rychlou práci. Všechny naše zvukoměry pracují a zajišťují měření v souladu s národními a mezinárodními normami.

Použití ručních přístrojů pro oblast stavební akustiky je velmi častou a požadovanou úlohou.

  • Analyzátor 2270 - Dvoukanálový, ruční přenosný zvukoměr a vibrometr nejvyšší třídy pro snadné provádění přesných měření
  • Analyzátor 2250 - Jednokanálový, ruční přenosný analyzátor a zvukoměr navržený pro měření hluku a vibrací. Oceněný ergonomický design je skvěle předurčen pro snadné a příjemné používání
  • Analyzátor 2250L - Modulární zvukoměr třídy I umožňuje měření všech standardních akustických parametrů současně s možností volitelných modulů pro frekvenční analýzu a záznam dat.

Hlukové expozimetry (dozimetry)

Přístroje určené k měření hlukových expozic, kterým jsou lidé vystaveni během pracovního dne. Expozimetry se nosí na rameni s mikrofonem umístěným blízko ucha a měří se hladina akustického tlaku - z té je pak vypočítána "dávka" hluku, které byl člověk vystaven.

  • Osobní expozimetr 4448 - Upevnění na rameno, bez kabelů a současné měření všech parametrů vyžadovaných normou pro hluk v pracovním prostředí. Přístroj má jednoduché ovládání dvěma tlačítky a informační LCD displej a autokalibrační funkce umožňují snadou a rychlou práci.

K dispozici je rovněž verze určená pro "EX" prostředí. Více informací na stránkách výrobce.

Meteostanice pro připojení ke zvukoměrům

Povětrnostní podmínky mohou zásadně ovlivňovat měření hluku a řada norem požaduje nejen jejich měření, ale také např. určují limity pro rychlost a směr větru při měření. K dispozici jsou dvě verze meteostanice pro přímé připojení ke zvukoměru. Více informací ...

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace

Přejeme šťastné a klidné Vánoce a celý vánoční čas a v roce 2021 hlavně hodně zdraví a dobré nálady.