Průmyslové snímače vibrací a teplot

Průmyslové snímače vibrací a teplot

Určené pro vibrodiagnostiku a analýzu vibrací v průmyslu

Portfolio produktů společnosti CTC, mezi něž patří snímače vibrací, teplot a příslušenství pro analýzu a monitorování vibrací, se řadí mezi špičku v odvětví těžkého průmyslu a ve strojírenství. CTC nabízí nejširší škálu vysoce kvalitních průmyslových akcelerometrů, snímačů rychlosti, snímačů teploty, kabelů a konektorů ke snímačům vibrací pro průmyslové použití pro monitorování provozního stavu zařízení a pro aplikace prediktivní údržby.

Nejlepší záruční podmínky ve své třídě na trhu

Veškeré výrobky společnosti CTC jsou podporovány nejlepšími záručními podmínkami na trhu (včetně doživotní záruky) a jsou poskytovány s nejvyšší kvalitou služeb. V CTC jsou hrdí na to, že navrhli širokou univerzální řadu akcelerometrů a produktů, které přinášejí nepřekonatelnou kvalitu, odolnost a výkon.

Vyrobeno v USA

Výrobky společnosti CTC odrážejí požadavky jejích zákazníků a distributorů a každý produkt je navržen tak, aby splňoval a převyšoval reálné požadavky použití v náročných prostředí. Produkty jsou navrženy a testovány tak, aby splnily požadavky skutečného průmyslového prostředí a byly kompatibilní s data kolektory a analyzátory všech významných výrobců.

Tři výrobní řady, nekonečně kombinací

Zařízení CTC jsou vyráběny ve třech produktových řadách, které pokrývají požadavky uživatelů od jednoduchých úloh až po nejnáročnější průmyslové aplikace a způsoby použití.

Pokud se chcete dozvědět více, kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme s výběrem.

 

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace