SLUŽBY

Návrhy a dodávky systémů pro měření hluku, vibrací a vibračního testování

Součástí naší nabídky je kompletní portfolio zařízení a služeb dánského výrobce – společnosti Brüel & Kjær. Ta na světovém trhu působí již déle než 70 let, a proto se může pochlubit řadou cenných zkušeností a neustálou inovací svých kvalitních produktů a služeb. Nabízíme profesionální řešení pro měření hluku a vibrací – od snímačů hluku a vibrací, přes systémy pro sběr dat a jejich vyhodnocování, až po ruční zvukoměry, vibrometry, analyzátory a další příslušenství. Kromě jiného zajišťujeme též dodávky vibračních systémů LDS (B&K VTS) primárně určené k provádění vibračních zkoušek a testů s možností současného použití klimatických komor.

Servisní centrum, Odborný záruční a pozáruční servis, Elektrorevize

V našem týmu působí zkušení odborníci, díky nimž Vám můžeme nabídnout profesionální záruční a pozáruční servis pro veškerou námi dodávanou měřicí techniku. Kromě toho se na nás můžete obrátit též s měřicí technikou celé řady jiných výrobců, u níž provádíme odborný pozáruční servis. Součástí nabídky servisního centra je i provádění elektrických revizí spotřebičů a nářadí. Otevřeli jsme rovněž specializované servisní centrum pro vibrační systémy, kde Vám nabídneme rychlý a kvalitní servis pro výrobky mnoha výrobců vibračních systémů včetně LDS. Na základě servisních smluv nabízíme také zvýhodněné podmínky servisu a garance termínů.

Akreditované kalibrační centrum

Aby byly naše služby kompletní, ve spolupráci s tuzemskými a zahraničními partnery zajišťujeme též kalibrace přístrojů a zařízení různých výrobců včetně B&K. Naše vlastní akreditované kalibrační centrum pro zařízení k měření vibrací nabízí kalibrační služby na nejvyšší úrovni.

Školení a semináře

Pravidelně pro Vás pořádáme odborné semináře, jež jsou určeny uživatelům nejrůznějších druhů měřicí techniky. Kromě toho zajišťujeme také tematická školení problematiky měření hluku a vibrací i pravidelná setkání odborníků pro sdílení informací a zkušeností.

Poradenství a měření na zakázku

Protože jsme navázali spolupráci s mnoha subjekty a institucemi, rádi pro Vás zajistíme odborné poradenství a související služby dle Vašich potřeb a požadavků. Kromě jiného nabízíme též odborné měření na zakázku, které je zajištěno našimi odborníky a externími konzultanty. Rádi se s Vámi domluvíme na konkrétním místě, provedeme měření včetně analýzy a vyhodnocení.

Zapůjčení měřicí techniky

Našim zákazníkům nabízíme jak krátkodobé, tak i dlouhodébé zapůjčení měřicí techniky za zvýhodněných podmínek včetně možnosti zaškolení obsluhy.

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace